اولین نرم افزار مرتبط با بازار بورس در تلویزیون های هوشمند

۲۱ مرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۲۰:۱۵ ب.ظ

اولین نرم افزار مرتبط با بازار بورس در تلویزیون های هوشمند سامسونگ(Smart TV

 

 

برای اولین بار نرم افزار مرتبط با بازار بورس کشور، با همکاری آرمان آتی در تلویزیون های هوشمند(Smart TV) سامسونگ ارائه شد.

بکمک این نرم افزار قادر خواهید بود آخرین اخبار مرتبط با سهام شرکت های مختلف و همچنین آخرین اخبار اقتصادی را در تلویزیون هوشمند خود دراختیار داشته باشید.

 

پس از اتصال تلویزیون هوشمند خود از طریق کابل شبکه و یا اتصال وایرلس به شبکه جهانی اینترنت ، با ورود به بخش اسمارت هاب از طریق فشردن دکمه اسمارت بر روی ریموت کنترل، قادر خواهید بود به این نرم افزار دسترسی پیدا نمایید.

تصویر اسمارت هاب در شکل زیر نمایش داده شده است.

 

 

 

 

با ورود به بخش Samsung Apps در اسمارت هاب (آیکن مربوط به Samsung Apps در قسمت بالای تصویر نمایان می باشد) وارد منوی اطلاعات (information )  شده و بر روی آیکن "بازار بورس" که با آیکن زرد رنگ مشخص می باشد کلیک نمایید. در ادامه، صفحه ی جدیدی نمایان شده که با نشان دادن مشخصات این نرم افزار، امکان دانلود آن را نیز برای شما فراهم می آورد. با توجه به پایین بودن حجم نرم افزار(حدود 4Mb ) مشکلی برای دانلود آن با اینترنت کم سرعت موجود در منازل نیز وجود نخواهد داشت.

 

امکانات نرم­افزار  بازار بورس

 

نرم­افزار بازار بورس از پنج سرفصل مختلف برخوردار می باشد تا بتواند طیف وسیعی از استفاده کنندگان را پوشش دهد.

 

الف) گزارش و اخبار روزانه بورس: این منو دربرگیرنده چند خبر از بازار بورس به صورت روزانه و یک گزارش جامع می­باشد.

 

ب) سبد سهام پیشنهادی: در این سرفصل سبد سهام پیشنهادی برای مشترکین کمی حرفه­ای­تر ارائه می­گردد که براساس آن مشتریان می­توانند به خرید و فروش سهم بپردازند. این سبد سهام به صورت هفتگی به روزرسانی می­گردد.

 

ج) آموزش بورس: در این سرفصل آموزش­های بورس برای چند طیف از مشتریان ارائه می­گردد و در دوره­های زمانی مختلف به روز رسانی می­شود.

 

د) اخبار اقتصادی: در این بخش اخبار اقتصادی مختلف که بیشتر از رسانه­های محتلف جمع­آوری گردیده و مرتبط با بورس می­باشد؛ پوشش داده می­شود. به روز رسانی این بخش به صورت روزانه می باشد

 

ه)تابلوی معاملاتی بورس

 

 

در ادامه نمای صفحات مختلف این نرم افزار برای شما آورده شده است.